Tegelgatenpons (papegaaienbek tang), zwart geatramenteerd, 200 mm
Gaten in tegels kunnen worden verbreed en randen gevormd door ze uit te breken.
• Gaten in tegels kunnen worden vergroot en randen gevormd door ze uit te breken.
• Gaten in tegels kunnen worden vergroot en randen gevormd door ze uit te breken.
| Artikelnr. | WL61856 |
| Model | 91 00 200 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 91 00 200 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Lengte met verpakking | 206 mm |
| Breedte met verpakking | 86 mm |
| Hoogte met verpakking | 37 mm |
| Volume met verpakking | 0,67 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 169 g |
| Oppervlak | zwart geatramenteerd |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 200 mm |
| Beschrijving Hoofd | gepolijst |
| Type tang | pons |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |