Palletwagen met weegschaal 2122 - 2 tot. Vorklengte 1150 mm
• Pakketdienst: gemonteerd
• Totale laadcapaciteit (kg): 2000
• Totale lengte (mm): 1550
• Totale breedte (mm): 540
• Hefbereik (mm): 85 - 205
• Vorklengte (mm): 1150
• Vorkbreedte (mm): 160
• Draagbreedte (mm): 540
• Banden: Polyurethaan
• Wielmaat (mm): 180 x 50
• Materiaal vorkrollen: Polyurethaan Tandem
• Vorkrol diameter x breedte (mm): 70 x 70
• Totale laadcapaciteit (kg): 2000
• Totale lengte (mm): 1550
• Totale breedte (mm): 540
• Hefbereik (mm): 85 - 205
• Vorklengte (mm): 1150
• Vorkbreedte (mm): 160
• Draagbreedte (mm): 540
• Banden: Polyurethaan
• Wielmaat (mm): 180 x 50
• Materiaal vorkrollen: Polyurethaan Tandem
• Vorkrol diameter x breedte (mm): 70 x 70
| Artikelnr. | WL79698 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 2122 |
| Lengte | 1550 mm |
| Breedte | 690 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | geel |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | Pallettruck |
| Laadvermogen | 2000 kg |
| Banden | polyurethaan |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |