Inbussleutel, metrisch, verchroomd frame, 7 x 190 mm
Hoogwaardige inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven. Hex-Plus biedt grotere contactoppervlakken in de schroefkop. Hierdoor wordt het kerfeffect geminimaliseerd en beschadiging van de schroefkop vrijwel uitgesloten. De kogel op de lange schacht maakt veilig werken mogelijk, zelfs in moeilijke montageposities. Het zorgvuldig verchroomde ontwerp garandeert een hoge mate van corrosiebescherming. Gelaserde en dus slijtvaste maataanduiding op de offsetsleutel voor snelle toegang.
• Inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven
• Hex-Plus zorgt ervoor dat binnen-zeskantschroeven langer meegaan
• Met zeskantkogelkop op de lange poot
• Hoge corrosiebescherming dankzij verchroomd frame
• Metrisch
• Inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven
• Hex-Plus zorgt ervoor dat binnen-zeskantschroeven langer meegaan
• Met zeskantkogelkop op de lange poot
• Hoge corrosiebescherming dankzij verchroomd frame
• Metrisch
| Artikelnr. | WL88917 |
| Model | 950 PKL |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05022063001 |
| Lengte | 190 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Lengte met verpakking | 244 mm |
| Breedte met verpakking | 82 mm |
| Hoogte met verpakking | 24 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Zeskantige aansluiting | 7 mm |
| Bladlengte | 190 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |