Inbussleutel, Imperial, BlackLaser, 5/64" x 50 mm
Hoogwaardige Wera inbussleutel met handige slangomhulling met kleurcodering. Zo is het gereedschap snel bij de hand en de ergonomische en comfortabele handgreep is zelfs bij lage temperaturen prettig voor de handen. Offset sleutel met Hex-Plus profiel: zorgt voor grotere contactoppervlakken in de schroefkop. Hierdoor wordt het kerfeffect geminimaliseerd en beschadiging van de schroefkop vrijwel uitgesloten. De kogel op de lange schacht maakt veilig werken mogelijk, zelfs in moeilijke montageposities. De BlackLaser oppervlaktebehandeling zorgt voor een uitstekende oppervlaktebescherming, ook tegen corrosie, en een lange levensduur. Gelaserde en dus slijtvaste maataanduiding op de haakse steeksleutels voor snelle toegang.
• Korte versie
• Inch
• Inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven
• Hex-Plus zorgt ervoor dat binnenzeskantschroeven langer meegaan
• Kleurgecodeerde, easy-grip slangmantel, zelfs bij lage temperaturen
• Korte versie
• Inch
• Inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven
• Hex-Plus zorgt ervoor dat binnenzeskantschroeven langer meegaan
• Kleurgecodeerde, easy-grip slangmantel, zelfs bij lage temperaturen
| Artikelnr. | WL88974 |
| Model | 950 SPKS Multicolour |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05022651001 |
| Lengte | 59 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Lengte met verpakking | 118 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Zeskantige aansluiting | 5/64" |
| Bladlengte | 50 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |