Combinatiesleutel, lang, TX 15 x 123 mm
Hoogwaardige offset sleutel voor inwendige TORX® schroeven. De kogel op de lange schacht maakt veilig werken mogelijk, zelfs in moeilijke montageposities. Een extra lange schacht. De BlackLaser oppervlaktebehandeling zorgt voor een uitstekende oppervlaktebescherming, ook tegen corrosie, en een lange levensduur. Gelaserde en dus slijtvaste maataanduiding op de excentersleutel voor snelle toegang.
• Offset sleutel voor interne TORX® schroeven
• Met TORX® kogelkop op de lange poot
• BlackLaser voor hoge corrosiebescherming en lange levensduur
• Gelaserde en dus slijtvaste maataanduiding
• Zinkgefosfateerd
• Offset sleutel voor interne TORX® schroeven
• Met TORX® kogelkop op de lange poot
• BlackLaser voor hoge corrosiebescherming en lange levensduur
• Gelaserde en dus slijtvaste maataanduiding
• Zinkgefosfateerd
| Artikelnr. | WL89213 |
| Model | 967 PKXL TORX® |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05024464001 |
| Lengte | 126 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Lengte met verpakking | 160 mm |
| Breedte met verpakking | 82 mm |
| Hoogte met verpakking | 24 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX15 |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 123 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |