Nóż do STRIPMASTER Lite, AWG 18-12
Obcinak do przewodów STRIPMASTER Lite, AWG 18-12 marki IDEAL zachwyca precyzyjnym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością. Narzędzie to, opracowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, umożliwia łatwe i czyste usuwanie izolacji z szerokiej gamy przewodów i żył. V-ostrze do szczypiec do zdejmowania izolacji Stripmaster® Lite STRIPMASTER Lite 45-671 do drutu litego AWG 18-12, skrętki AWG 20 1 zestaw = górne + dolne ostrze Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają wygodną obsługę i długą żywotność. Niezbędne narzędzie dla elektryków, techników i każdego, kto chce wykonywać precyzyjne i wydajne prace w zakresie obróbki kabli.
• Nóż V do ściągania izolacji Stripmaster® Lite
• STRIPMASTER Lite 45-671
• do drutu pełnego AWG 18-12, skrętki AWG 20
• 1 zestaw = górna + dolna łopatka
• Nóż V do ściągania izolacji Stripmaster® Lite
• STRIPMASTER Lite 45-671
• do drutu pełnego AWG 18-12, skrętki AWG 20
• 1 zestaw = górna + dolna łopatka
| Numer artykułu. | WL13055 |
| Model | LB-1003 |
| Producent | IDEAL |
| Numer artykułu producenta. | LB-1003 |
| Długość | 110 mm |
| Szerokość | 63 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 23 g |
| Średnica zewnętrzna kabla | 1,02 – 2,05 mm |
| Seria urządzeń | STRIPMASTER |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| AWG | 18 - 12 |
| Wartość odbarczenia w mm² | 0,82 – 3,31 mm² |
| Długość narzędzia | 110 mm |
| Dane producenta GPSR | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |