Kombinerki
• Szczypce: czarne fosfatowane
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• Ze strefami chwytnymi dla materiałów płaskich i okrągłych do wszechstronnego zastosowania
• Z ostrzami do miękkiego i twardego drutu
• Długie ostrza do dłuższych kabli
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 60 HRC
• Specjalna stal narzędziowa, kuta, hartowana olejowo w procesie kilkustopniowym
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• Ze strefami chwytnymi dla materiałów płaskich i okrągłych do wszechstronnego zastosowania
• Z ostrzami do miękkiego i twardego drutu
• Długie ostrza do dłuższych kabli
• Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość ostrza ok. 60 HRC
• Specjalna stal narzędziowa, kuta, hartowana olejowo w procesie kilkustopniowym
| Numer artykułu. | WL13344 |
| Model | 03 02 160 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 03 02 160 |
| Długość | 167 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Długość z opakowaniem | 227 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 118 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 61 mm |
| Objętość z opakowaniem | 1,417 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 240 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Kabel miedziany o wysokiej wartości, linka | 16 mm² |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 10 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (twardego) | 2 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 3,1 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |