ESD Szczypce tnące boczne, szpiczaste/wgłębione 115 mm, płaskie cięcie
Idealne cięcie - mocne, ostre i trwałe. Zawsze. Weller Erem Seria 600 Micro to gama najmniejszych precyzyjnych frezów o różnych kształtach głowicy umożliwiających dostęp w trudno dostępnych miejscach. Te mikroobcinarki są odpowiednie do SMD i leadów (670EP, 670EPF). Frezy wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej z krawędziami tnącymi zahartowanymi do 63-65 HRc. Precyzyjne noże mają nieodblaskową powierzchnię, są bezpieczne dla ESD i można je ponownie ostrzyć.
• Jest to najwęższy kształt głowy.
• Spód jest zagłębiony, co umożliwia pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach.
• Swiss made
• Jest to najwęższy kształt głowy.
• Spód jest zagłębiony, co umożliwia pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach.
• Swiss made
| Numer artykułu. | WL17221 |
| Model | 792E |
| Producent | Weller Erem |
| Numer artykułu producenta. | 792E |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 67 g |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 11 mm |
| Wytnij kształt | planowane cięcie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Grubość główki | 6 mm |
| Długość głowy | 19 mm |
| Długość narzędzia | 115 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Długość krawędzi tnących | 12 mm |
| Długość cięcia | 12 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 0,4 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 0,6 mm |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |