Wkrętak, Ergo™, izolowany, PH 0, 75 mm
• Opracowane w trakcie procesu ERGO™
• Izolowane wkrętaki ERGO™ VDE do wkrętów krzyżowych
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• Trójkomponentowy uchwyt dla maksymalnego komfortu użytkownika, miękki materiał z żebrowaną powierzchnią dla lepszego chwytu i większego przeniesienia siły
• Maksymalny komfort i minimalne obciążenie dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Kolorowe oznaczenie na końcu rękojeści dla szybkiej identyfikacji typu ostrza
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Bez oznaczenia koloru w ekstra małym uchwycie, rozmiar PH0
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Normy: ISO 8764/DIN 5260, IEC 60900, certyfikat VDE
• Ostrze wykonane z wysokowydajnego stopu stali
• Do pracy na elementach pod napięciem, do 1000 V
• Wysokiej jakości warstwa izolacyjna natryskiwana bezpośrednio na łopatkę
• Testowane i produkowane zgodnie z IEC 60900, testowane w kąpieli wodnej przy 10000 V
• Właściwą końcówkę można łatwo rozpoznać po kolorowym oznaczeniu na rękojeści
• Izolowane wkrętaki ERGO™ VDE do wkrętów krzyżowych
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• Trójkomponentowy uchwyt dla maksymalnego komfortu użytkownika, miękki materiał z żebrowaną powierzchnią dla lepszego chwytu i większego przeniesienia siły
• Maksymalny komfort i minimalne obciążenie dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Kolorowe oznaczenie na końcu rękojeści dla szybkiej identyfikacji typu ostrza
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Bez oznaczenia koloru w ekstra małym uchwycie, rozmiar PH0
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Normy: ISO 8764/DIN 5260, IEC 60900, certyfikat VDE
• Ostrze wykonane z wysokowydajnego stopu stali
• Do pracy na elementach pod napięciem, do 1000 V
• Wysokiej jakości warstwa izolacyjna natryskiwana bezpośrednio na łopatkę
• Testowane i produkowane zgodnie z IEC 60900, testowane w kąpieli wodnej przy 10000 V
• Właściwą końcówkę można łatwo rozpoznać po kolorowym oznaczeniu na rękojeści
| Numer artykułu. | WL18287 |
| Model | BE 8600S |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-8600S |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 103 mm |
| VDE | tak |
| Typ śruby | PH0 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | 1000 V izolowane |
| Szerokość uchwytu | 17 mm |
| Długość narzędzia | 197 mm |
| Średnica uchwytu | 17 mm |
| Długość ostrza | 75 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |