Końcówki wymienne 2A ACF, 40 mm
• Zapasowa para końcówek do wszystkich pęset LINDSTROM TL ...CFR-SA
• wykonane z włókna węglowego
• kształt końcówki: płaska, zaokrąglona
• długość końcówki: 40 mm
• 3 śruby
• odporność na temperaturę do 270 °C
• przewodzący
• wykonane z włókna węglowego
• kształt końcówki: płaska, zaokrąglona
• długość końcówki: 40 mm
• 3 śruby
• odporność na temperaturę do 270 °C
• przewodzący
| Numer artykułu. | WL20714 |
| Model | TL 2A-ACF |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | TL 2A ACF |
| Długość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Tworzywo | Włókno węglowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Kształt końcówki | zaokrąglony gładko |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 40 mm |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |