Chodaki ESD 3593
VITAFORM ESD clogs
• model 3593
• shoe size: 42
• shoe colour: blue
• material: fullgrain cowhide
• features: heel strap, wedge heel, 35 mm, air cushion sole, perforation
Note: Black VITAFORM soles are self-cleaning - to guarantee stable discharge values. This leads to streaking on some floorings.
• model 3593
• shoe size: 42
• shoe colour: blue
• material: fullgrain cowhide
• features: heel strap, wedge heel, 35 mm, air cushion sole, perforation
Note: Black VITAFORM soles are self-cleaning - to guarantee stable discharge values. This leads to streaking on some floorings.
| Numer artykułu. | WL21604 |
| Model | 3593-20-42 |
| Producent | VITAFORM |
| Numer artykułu producenta. | 3593/BLAU/42 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj butów | Chodaki |
| Cechy (buty) | • Pasek na pięcie • Obcas klinowy 35 mm • Podeszwa z poduszką powietrzną • Perforacja |
| Materiał (buty) | Skóra bydlęca |
| Rozmiar buta UE | 42 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | VITAFORM GmbH & Co. KG Beim Lager 2 DE-89150 Laichingen www.vitaform-schuhfabrik.de |