Zestaw wkrętaków, uchwyt T, 6 szt., gniazdo imbusowe
• Zestaw wkrętaków z uchwytem T, 6 sztuk, do śrub z gniazdem sześciokątnym
• Gniazdo sześciokątne: 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
• 2-komponentowa rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy i ogranicza występowanie śladów ucisku w dłoni
• Oznaczenia na rękojeści dla szybszej identyfikacji ostrza
• Wypalona końcówka dla większej dokładności i chromowane ostrze dla maksymalnej ochrony przed korozją
• Długie ostrze do zastosowania jako klucz T. Dla wysokich momentów obrotowych. Długie ostrze umożliwia dobrą kontrolę obrotów i zapewnia łatwy dostęp do nisko położonych śrub.
• Krótkie ostrze 90° jest odpowiednie do wysokich momentów obrotowych lub pracy w niskich miejscach
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Numer artykułu i rozmiar ostrza naniesiony na ostrze
• W opakowaniu typu blister
• Gniazdo sześciokątne: 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
• 2-komponentowa rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy i ogranicza występowanie śladów ucisku w dłoni
• Oznaczenia na rękojeści dla szybszej identyfikacji ostrza
• Wypalona końcówka dla większej dokładności i chromowane ostrze dla maksymalnej ochrony przed korozją
• Długie ostrze do zastosowania jako klucz T. Dla wysokich momentów obrotowych. Długie ostrze umożliwia dobrą kontrolę obrotów i zapewnia łatwy dostęp do nisko położonych śrub.
• Krótkie ostrze 90° jest odpowiednie do wysokich momentów obrotowych lub pracy w niskich miejscach
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Numer artykułu i rozmiar ostrza naniesiony na ostrze
• W opakowaniu typu blister
| Numer artykułu. | WL25424 |
| Model | 903T-1 (Set) |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 903T-1 |
| Długość | 345 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | przeskok |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |