Filtr do drobnych pyłów M5, do WFE 2S / Zero Smog 4V
• dla WFE 2S i Zero Smog 4V
| Numer artykułu. | WL28139 |
| Model | T0058735937 |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0058735937 |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 10 sztuka |
| Masa netto (producent) | 25 g |
| Typ filtra | filtr wstępny |
| Seria urządzeń | WFE 2S Zero Smog 4V |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |