Kombinerki Kraft
• Szczypce: czarne fosfatowane
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• 35% oszczędność energii w porównaniu z konwencjonalnymi kombinerkami
• Z ostrzami (twardość ok. 63 HRC) do elementów twardych
• Łatwiejsza praca dzięki zoptymalizowanemu przełożeniu
• Łatwiejsze cięcie, mocniejszy chwyt, lepsze wyginanie i ciągnienie
• Długie ostrza do dłuższych kabli
• Ze strefami chwytnymi dla materiałów płaskich i okrągłych do wszechstronnego zastosowania
• Specjalna stal narzędziowa o doskonałej jakości, kuta, hartowana olejowo w procesie kilkustopniowym
• Głowica: polerowana
• Uchwyty: z okładzinami kompozytowymi
• 35% oszczędność energii w porównaniu z konwencjonalnymi kombinerkami
• Z ostrzami (twardość ok. 63 HRC) do elementów twardych
• Łatwiejsza praca dzięki zoptymalizowanemu przełożeniu
• Łatwiejsze cięcie, mocniejszy chwyt, lepsze wyginanie i ciągnienie
• Długie ostrza do dłuższych kabli
• Ze strefami chwytnymi dla materiałów płaskich i okrągłych do wszechstronnego zastosowania
• Specjalna stal narzędziowa o doskonałej jakości, kuta, hartowana olejowo w procesie kilkustopniowym
| Numer artykułu. | WL30498 |
| Model | 02 02 200 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 02 02 200 |
| Długość | 210 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 324 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 124 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 51 mm |
| Objętość z opakowaniem | 2,049 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 342 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Mocowanie zabezpieczające przed upadkiem | nein |
| Długość narzędzia | 200 mm |
| Kabel miedziany o wysokiej wartości, linka | 25 mm² |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 13 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (twardego) | 2,8 mm |
| Średnica cięcia (drut fortepianowy) | 2,2 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |