Szczotka do czyszczenia ESD, twarda, długość włosia 32 mm
Szczotka czyszcząca ESD to kompaktowe narzędzie do delikatnego czyszczenia wrażliwych elementów i powierzchni elektronicznych. Jest zgodna z ESD i niezawodnie rozprasza ładunki elektrostatyczne.
Szczotka ma wymiary 8 x 25 x 165 mm i posiada twarde, czarne włosie o długości 32 mm, które dokładnie dociera nawet do najciaśniejszych miejsc. Przewodzący materiał sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w warsztatach elektronicznych, laboratoriach i środowiskach produkcyjnych.
Szczotka ma wymiary 8 x 25 x 165 mm i posiada twarde, czarne włosie o długości 32 mm, które dokładnie dociera nawet do najciaśniejszych miejsc. Przewodzący materiał sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w warsztatach elektronicznych, laboratoriach i środowiskach produkcyjnych.
| Numer artykułu. | WL32766 |
| Model | 41-099-0090 |
| Producent | RÓŻNY |
| Numer artykułu producenta. | 41-099-0090 |
| Długość | 8 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |