Wkrętak, Torx TX6x50, 155 mm
Wkrętak Torx TX6, grot 50 mm, długość całkowita 155 mm
Wkrętak TX6 firmy Piergiacomi nadaje się do precyzyjnej pracy ze śrubami Torx, na przykład w elektronice, inżynierii mechanicznej lub precyzyjnej. Grot o długości 50 mm i średnicy 3,5 mm umożliwia precyzyjne wkręcanie, a długość całkowita 155 mm zapewnia wygodną obsługę.
Solidnie wykonany, ten wkrętak jest idealny do warsztatu, laboratorium lub użytku domowego i gwarantuje precyzyjne wyniki dla małych połączeń śrubowych.
Wkrętak TX6 firmy Piergiacomi nadaje się do precyzyjnej pracy ze śrubami Torx, na przykład w elektronice, inżynierii mechanicznej lub precyzyjnej. Grot o długości 50 mm i średnicy 3,5 mm umożliwia precyzyjne wkręcanie, a długość całkowita 155 mm zapewnia wygodną obsługę.
Solidnie wykonany, ten wkrętak jest idealny do warsztatu, laboratorium lub użytku domowego i gwarantuje precyzyjne wyniki dla małych połączeń śrubowych.
| Numer artykułu. | WL33197 |
| Model | PG4-0X |
| Producent | PIERGIACOMI |
| Numer artykułu producenta. | PG4-0X |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 3,5 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX06 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 155 mm |
| Średnica ostrza | 3,5 mm |
| Długość ostrza | 50 mm |
| Dane producenta GPSR | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |