Kombinerki z it DynamicJoint i OptiGrip Z 01 0 01 180mm Classic; Kombinerki
• Szczypce uniwersalne do chwytania i trzymania oraz cięcia miękkich i twardych drutów i kabli
• Materiał: Doskonałej jakości stal narzędziowa C 70, ulepszana cieplnie
• Wersja: OptiGrip – nowo stworzona powierzchnia chwytna z trzema punktami podparcia zapewnia optymalne trzymanie narzędzia podczas pracy. Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, ok. 64 HRC. Wiha DynamicJoint zapewnia optymalne przeniesienie siły rąk na ostrza
• Kształt głowicy: bardzo długie ostrze do kabli płaskich i okrągłych
• Materiał: Doskonałej jakości stal narzędziowa C 70, ulepszana cieplnie
• Wersja: OptiGrip – nowo stworzona powierzchnia chwytna z trzema punktami podparcia zapewnia optymalne trzymanie narzędzia podczas pracy. Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie, ok. 64 HRC. Wiha DynamicJoint zapewnia optymalne przeniesienie siły rąk na ostrza
• Kształt głowicy: bardzo długie ostrze do kabli płaskich i okrągłych
| Numer artykułu. | WL34381 |
| Model | Z 01 0 01 |
| Alternatywna nazwa artykułu | Z01018001 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26706 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 5746 |
| Seria produktów | Z 01 0 01 |
| Producent masy brutto | 244 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 180 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (twardego) | 2,2 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 3,4 mm |
| Średnica cięcia (drut fortepianowy) | 1,8 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |