Wkrętak Classic 186 5,0x150
• do śrub z wycięciem rowkowym
• Klinga chromowo-wanadowa, zahartowana w całości
• Klinga chromowo-wanadowa, zahartowana w całości
| Numer artykułu. | WL34392 |
| Model | 186050150 5,0X150 mm |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00219 |
| Długość z opakowaniem | 264 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 91 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | 186 |
| Producent masy brutto | 67 g |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość uchwytu | 95 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Szerokość ostrza | 5 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |