Groty lutownicze/rozlutownicze z serii C105 do kolb lutowniczych Nano NT105-A i pęsety rozlutowniczej Nano NP105
| Numer artykułu. | WL34984 |
| Model | 0011568 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | 0011568 |
| Długość z opakowaniem | 106 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 45 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 12 mm |
| Zakres dostawy | 1 x C105-101 1 x C105-103 2 x C105-105 1 x C105-107 1 x C105-112 2 x C105-113 |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Seria produktów | C105 |
| Seria wskazówek | C105 |
| W tym zintegrowane ogrzewanie | tak |
| Kształt końcówki | spiczasty |
| Wyrównanie końcówek | zakrzywiony |
| Pasujące pęsety do rozlutowywania | NT105, NP105 |
| Pasująca rękojeść | NP105 NT105 |
| Pasująca rękojeść | NT105, NP105 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |