Półka do odkładania Sintro, wychylna, do pojemników Euronorm, 415x315 mm
Półka obrotowa ma płynną regulację nachylenia w zakresie od 0° do 25° i jest wyposażona w szyny z przodu i z tyłu. Jest idealna do przechowywania pojemników Euronorm, może wytrzymać obciążenie do 30 kg i jest dostarczana z wielofunkcyjnym ramieniem.
• nachylenie regulowane bezstopniowo od 0° do 25
• Szyna na deskę z przodu i z tyłu
• nadaje się do przechowywania pojemników Euronorm o wymiarach 400 x 300 mm
• Możliwość obciążenia do 30 kg
• wraz z ramieniem wielofunkcyjnym
• nachylenie regulowane bezstopniowo od 0° do 25
• Szyna na deskę z przodu i z tyłu
• nadaje się do przechowywania pojemników Euronorm o wymiarach 400 x 300 mm
• Możliwość obciążenia do 30 kg
• wraz z ramieniem wielofunkcyjnym
| Numer artykułu. | WL36280 |
| Model | 39.635.70 |
| Linia modelowa | Sintro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 39.635.70 |
| Szerokość | 415 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Informacje o kolorze producenta | jasnoszary (RAL 7035) |
| Kolor | szary |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 30 kg |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |