ESD Quadro-CAR, wyposażenie podstawowe, rolki, niebieski, 735 x 600 x 1100 mm
• jako mobilne stanowisko badawcze lub do zaopatrywania w materiały
• 4 kółka obrotowe (Ø 100 mm), 2 kółka obrotowe z blokadą
• Szerokość x głębokość ramy podstawy: 735 x 600 mm, szerokość w świetle: 620 mm
• Kompatybilność z ESD w standardzie dzięki wyłącznemu zastosowaniu materiałów przewodzących.
• Udźwig: 210 kg
• 4 kółka obrotowe (Ø 100 mm), 2 kółka obrotowe z blokadą
• Szerokość x głębokość ramy podstawy: 735 x 600 mm, szerokość w świetle: 620 mm
• Kompatybilność z ESD w standardzie dzięki wyłącznemu zastosowaniu materiałów przewodzących.
• Udźwig: 210 kg
| Numer artykułu. | WL43655 |
| Model | 18.405.03 |
| Linia modelowa | Quadro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 18.405.03 |
| Szerokość | 735 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | kobaltowy błękit |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 210 kg |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |