ESD Pojemnik NB MC 400x300x170
• Dolny płaski V1 zamknięty
• Zamknięte panele boczne
• Listwy uchwytowe
• PP
• czarny ESD
• 358 mm długości wewnętrznej
• 258 mm Szerokość wewnętrzna
• 168 mm Wysokość wnętrza
• 154 mm użytkowa wysokość wewnętrzna
• Produkt wykonany z polipropylenu
• 5 lat gwarancji na zmęczenie materiału
• odporny chemicznie
• Udźwig 12 kg (wartość przybliżona; szczegóły na zapytanie)
• temperatura pracy ciągłej (+80°C/-20°C)
• Produkt z ochroną ESD (przewodzący)
• Zamknięte panele boczne
• Listwy uchwytowe
• PP
• czarny ESD
• 358 mm długości wewnętrznej
• 258 mm Szerokość wewnętrzna
• 168 mm Wysokość wnętrza
• 154 mm użytkowa wysokość wewnętrzna
• Produkt wykonany z polipropylenu
• 5 lat gwarancji na zmęczenie materiału
• odporny chemicznie
• Udźwig 12 kg (wartość przybliżona; szczegóły na zapytanie)
• temperatura pracy ciągłej (+80°C/-20°C)
• Produkt z ochroną ESD (przewodzący)
| Numer artykułu. | WL46470 |
| Model | NB 14 MC |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1007837 |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PP |
| W zestawie bateria | nie |
| Objętość (litry) | 15,5 l |
| Masa netto (producent) | 1,09 kg |
| Producent masy brutto | 1,28 kg |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zakres temperatur °C | -20 – 80 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |