Filtr gazu dla AD500/1000/1500
• Typ filtra gazu
• Wymiary (mm) ok. 243 wys. x 493 szer. x 596 gł.
• Materiał filtracyjny Impregnowany węgiel aktywny
• Wykonanie Obudowa ze stali ocynkowanej, uszczelniona szczeliwem poliuretanowym
• Waga węgla ok. 29 kg
• dla AD500/1000/1500
• Wymiary (mm) ok. 243 wys. x 493 szer. x 596 gł.
• Materiał filtracyjny Impregnowany węgiel aktywny
• Wykonanie Obudowa ze stali ocynkowanej, uszczelniona szczeliwem poliuretanowym
• Waga węgla ok. 29 kg
• dla AD500/1000/1500
| Numer artykułu. | WL46548 |
| Model | A1030061 |
| Producent | BOFA |
| Numer artykułu producenta. | 1UA1030061 |
| Długość | 596 mm |
| Szerokość | 493 mm |
| Wysokość | 243 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Typ filtra | filtr główny |
| Seria urządzeń | AD 1000 AD 1500 AD 500 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | BOFA International Ltd Balena Close 21-22 GB-BH17 7DX Poole www.bofa.co.uk |