ESD blat narożny Quadro, twardy laminat, system uziemienia zgodny z EN 61340-5-1, szary, 140x880x40 mm
• 140 x 880x 40 mm (W(v)xDxS)
• Kwadrat, w wersji podstawowej
• ESD twardy laminat jasnoszary, krawędź postformingowa z przodu
• System uziemienia zgodny z EN 61340-5-1 z dwoma złączami przyciskowymi 10 mm wraz z zestawem mocującym i nogą podporową
• Części metalowe przewodzące prąd, malowane proszkowo, RAL 7035
• Kwadrat, w wersji podstawowej
• ESD twardy laminat jasnoszary, krawędź postformingowa z przodu
• System uziemienia zgodny z EN 61340-5-1 z dwoma złączami przyciskowymi 10 mm wraz z zestawem mocującym i nogą podporową
• Części metalowe przewodzące prąd, malowane proszkowo, RAL 7035
| Numer artykułu. | WL48129 |
| Model | 10.907.89 |
| Linia modelowa | Quadro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 10.907.89 |
| Długość | 140 mm |
| Szerokość | 880 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Głębokość | 880 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | Blat stołu: jasnoszary, części metalowe: jasnoszare (RAL 7035) |
| Kolor | szary |
| W zestawie bateria | nie |
| Materiał (blat stołu) | Twardy laminat ESD (EN 438) |
| W tym punkt uziemienia | tak |
| Nośność | 200 kg |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |