Wkrętarka ESD EC z dźwignią i przyciskiem, 1,0 - 5,0 Nm
• Wkrętak EC opracowany w Niemczech
• Ocena momentu obrotowego i kąta obrotu
• Liczenie śrub i monitorowanie procesu
• Tryb uruchamiania: rozruch za pomocą dźwigni / rozruch przez popchnięcie / dźwignia + rozruch przez popchnięcie
• Wbudowane oświetlenie punktów wkręcania za pomocą białych diod LED
• Doskonale nadaje się do momentów obrotowych od 1,0 do 5,0 Nm
• Łatwe programowanie za pomocą komputera lub jednostki sterującej
• 100% możliwość integracji z Przemysłem 4.0
• Eksport danych dotyczących dokręcania przez RS-232
• Możliwość zapisania do 50 zestawów parametrów wkręcania / programów
• 50 programowanych sekwencji / podprogramów
• Do 5 kroków / przyrostów na proces dokręcania
• Moment obrotowy: 0,3 - 3,0 Nm (płynnie regulowany)
• Prędkość obrotowa: 150 - 1600 obr.
• Uruchamianie: Uruchamianie dźwignią / uruchamianie przyciskiem (dźwignia + uruchamianie przyciskiem)
• Kompatybilny z ESD
• Napięcie: DC40V
• Moc: 90W
• Waga wkrętaka: 830 g
• Długość: 297 mm
• Uchwyt na bity: 1/4" sześciokątny (standard B)
•
• Ocena momentu obrotowego i kąta obrotu
• Liczenie śrub i monitorowanie procesu
• Tryb uruchamiania: rozruch za pomocą dźwigni / rozruch przez popchnięcie / dźwignia + rozruch przez popchnięcie
• Wbudowane oświetlenie punktów wkręcania za pomocą białych diod LED
• Doskonale nadaje się do momentów obrotowych od 1,0 do 5,0 Nm
• Łatwe programowanie za pomocą komputera lub jednostki sterującej
• 100% możliwość integracji z Przemysłem 4.0
• Eksport danych dotyczących dokręcania przez RS-232
• Możliwość zapisania do 50 zestawów parametrów wkręcania / programów
• 50 programowanych sekwencji / podprogramów
• Do 5 kroków / przyrostów na proces dokręcania
• Moment obrotowy: 0,3 - 3,0 Nm (płynnie regulowany)
• Prędkość obrotowa: 150 - 1600 obr.
• Uruchamianie: Uruchamianie dźwignią / uruchamianie przyciskiem (dźwignia + uruchamianie przyciskiem)
• Kompatybilny z ESD
• Napięcie: DC40V
• Moc: 90W
• Waga wkrętaka: 830 g
• Długość: 297 mm
• Uchwyt na bity: 1/4" sześciokątny (standard B)
•
| Numer artykułu. | WL50844 |
| Producent | KILEWS |
| Długość | 297 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Moc | 90 W |
| Zgodny z ESD | tak |
| Moment obrotowy | 0,3 – 3 Nm |
| Dane producenta GPSR | KILEWS Europe GmbH Beuthener Str. 61 DE-90471 Nürnberg www.kilews.eu |