Bit profesjonalny sześciokątny 1/4" (39182), 5.0, 90 mm, opakowanie 5 szt.
• Spełnia Twoje wymagania: wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane końcówki do ogólnego wkręcania w rzemiośle i przemyśle
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zwiększa wydajność: najlepsze właściwości koncentryczne dla stabilnych procesów wkręcania
• Zastosowanie: Do przykręcania wszelkiego rodzaju śrub w handlu i przemyśle.
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zwiększa wydajność: najlepsze właściwości koncentryczne dla stabilnych procesów wkręcania
• Zastosowanie: Do przykręcania wszelkiego rodzaju śrub w handlu i przemyśle.
| Numer artykułu. | WL52366 |
| Model | 70430050090 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 70430050090 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 39182 |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 5 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 7043 Z |
| Producent masy brutto | 23 g |
| Długość bitowa | 90 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | przeskok |
| Gniazdo sześciokątne | 5 mm |
| Długość narzędzia | 90 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |