Blat ESD Sintro, twardy laminat ESD, grubość 27 mm, szary, 930x750x27 mm
• 930 x 750 x 27 mm (WxDxH)
• Twardy laminat ESD, jasnoszary
• Jasnoszary blat roboczy (RAL 7035), grubość 27 mm
• z odpornym obrzeżem na całym obwodzie
• Twardy laminat ESD, jasnoszary
• Jasnoszary blat roboczy (RAL 7035), grubość 27 mm
• z odpornym obrzeżem na całym obwodzie
| Numer artykułu. | WL53390 |
| Model | 45.903.89.0002 |
| Linia modelowa | Sintro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 45.903.89.0002 |
| Długość | 930 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | Blat: jasnoszary (RAL 7035) |
| Kolor | szary |
| W zestawie bateria | nie |
| Materiał (blat stołu) | Twardy laminat ESD (EN 438) |
| Grubość płyty | 27 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |