Wkrętak ERGO™ z grotem ciągłym i odporną na uderzenia rękojeścią do wkrętów Pozidriv PZ1 x 100 mm
Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Wkrętak udarowy opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów Pozidriv do mocowania, luzowania i dłutowania
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Trzon sześciokątny i gniazdo do obracania wspornika z kluczem
• Ostrze przechodzi przez rękojeść dla bezstratnego wbijania. Metalowa nakładka chroni nawet przy silnych uderzeniach
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 8764 i DIN 5260
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• 3-składnikowa rękojeść łączy solidny rdzeń z wysokim poziomem przyczepności
• Wałek cylindryczny o małej średnicy ułatwia szybkie dokręcanie i odkręcanie śrub
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po kolorowym oznaczeniu na końcu rękojeści
• Wkrętak udarowy opracowany w trakcie procesu ERGO™
• Do wkrętów Pozidriv do mocowania, luzowania i dłutowania
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Trzon sześciokątny i gniazdo do obracania wspornika z kluczem
• Ostrze przechodzi przez rękojeść dla bezstratnego wbijania. Metalowa nakładka chroni nawet przy silnych uderzeniach
• Wysokiej jakości ostrze ze stopu stali, chromowane i w pełni hartowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Normy: ISO 8764 i DIN 5260
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• 3-składnikowa rękojeść łączy solidny rdzeń z wysokim poziomem przyczepności
• Wałek cylindryczny o małej średnicy ułatwia szybkie dokręcanie i odkręcanie śrub
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po kolorowym oznaczeniu na końcu rękojeści
| Numer artykułu. | WL53498 |
| Model | BE 8810TB |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-8810TB |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 97 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 122 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PZ1 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Szerokość uchwytu | 27 mm |
| Długość narzędzia | 222 mm |
| Średnica uchwytu | 27 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |