Wkrętak sześciokątny (długi), metryczny, fosforanowany, 12 x 262 mm
Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Klucze sześciokątne, długie, metryczne
• Długa konstrukcja zapewniająca optymalne przeniesienie momentu obrotowego i dostępność
• Obróbka powierzchni poprzez utlenianie zapewnia doskonałą ochronę powierzchni; większa precyzja w końcówce.
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• ISO 2936
• Opakowania przemysłowe
• Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Większa precyzja w końcówce
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• Wyższy moment obrotowy dzięki dłuższemu ramieniu oferuje optymalne przeniesienie mocy i dostępność
• Łatwe wprowadzanie pod różnymi kątami do łba śruby
• Klucze sześciokątne, długie, metryczne
• Długa konstrukcja zapewniająca optymalne przeniesienie momentu obrotowego i dostępność
• Obróbka powierzchni poprzez utlenianie zapewnia doskonałą ochronę powierzchni; większa precyzja w końcówce.
• Stal wysokiej jakości, w pełni hartowana
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• ISO 2936
• Opakowania przemysłowe
• Mocna, wysokiej jakości stal, w pełni hartowana
• Większa precyzja w końcówce
• Rozmiar wciśnięty w ostrze
• Wyższy moment obrotowy dzięki dłuższemu ramieniu oferuje optymalne przeniesienie mocy i dostępność
• Łatwe wprowadzanie pod różnymi kątami do łba śruby
| Numer artykułu. | WL53648 |
| Model | 1995LM-12 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 1995LM-12 |
| Długość | 262 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Klucz imbusowy |
| Gniazdo sześciokątne | 12 mm |
| Długość narzędzia | 262 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |