Wkrętak SoftFinish® elektryczny kwadratowy (32396), #1 x 100 mm
• Zwiększa bezpieczeństwo: wąskie groty Wiha zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub.
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do wkręcania śrub o wewnętrznym napędzie kwadratowym (Robertson).
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do wkręcania śrub o wewnętrznym napędzie kwadratowym (Robertson).
| Numer artykułu. | WL54553 |
| Model | 358N1100 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 358N1100 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 32396 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 358N |
| Producent masy brutto | 57 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | przekrój kwadratu |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Gniazdo kwadratowe | #1 / 2,3" |
| Długość narzędzia | 211 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |