Pojemnik ESD New Box NB MC, paski uchwytów, czarny, 400 x 300 x 270 mm
• Produkt wykonany z polipropylenu
• 5 lat gwarancji na zmęczenie materiału
• Dolny płaski V1 zamknięty
• Ściany boczne zamknięte
• odporny chemicznie
• Listwy uchwytowe
• Udźwig 12 kg (wartość orientacyjna)
• Temperatura pracy ciągłej (+80°C/-20°C)
• Produkt z ochroną ESD (przewodzący)
• 5 lat gwarancji na zmęczenie materiału
• Dolny płaski V1 zamknięty
• Ściany boczne zamknięte
• odporny chemicznie
• Listwy uchwytowe
• Udźwig 12 kg (wartość orientacyjna)
• Temperatura pracy ciągłej (+80°C/-20°C)
• Produkt z ochroną ESD (przewodzący)
| Numer artykułu. | WL54770 |
| Model | NB 25 MC |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1008044 |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 270 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Szerokość wewnętrzna | 358 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 267 mm |
| Głębia wewnętrzna | 358 mm |
| Tworzywo | PP |
| W zestawie bateria | nie |
| Objętość (litry) | 24,3 l |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zakres temperatur °C | -20 – 80 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |