But niski ERGO-MED 465 2.0 XP, W10, S3, skóra gładka, unisex, czarny, rozmiar 45
ATLAS® stosuje wyłącznie skóry bydlęce najwyższej jakości. Niezwykle staranny proces selekcji zapewnia, że używane są tylko nieskazitelne, wysokiej jakości i miękkie skóry. ATLAS Waterproof gładka skóra musi wytrzymać specjalne wyzwania przez cały dzień pracy. Pełnoziarnista skóra bydlęca o grubości ok. 2 mm charakteryzuje się szczególnie trwałą wodoodpornością, dzięki czemu zapewnia suche stopy przez wiele godzin. Jest również szczególnie oddychający, trwały i stabilny wymiarowo.
ATLAS® łączy w sobie najnowsze technologie i anatomiczne potrzeby każdego użytkownika. Nowy INNOFLEX SYSTEM® jest holistyczną koncepcją podeszwy do biegania i wspiera biegacza w każdej fazie ruchu. Od pierwszego do ostatniego kontaktu z podłożem kompleks podeszwowy jest stale prowadzony przez tę samą, naturalną linię sił - INNOFLEX LINE. Optymalnie prowadzi siły od pięty do palców i w ten sposób wspiera naturalną linię progresji siły. Specjalne obszary, takie jak CLOUDZONE w pięcie, odpowiadają za odpowiednie pochłanianie energii, czyli amortyzację. Wielkoformatowe powierzchnie bieżnika, wyposażone w szczególnie absorbujący energię materiał MPU®, pochłaniają energię i w ukierunkowany sposób oddają ją do procesu ruchu. Gwarantuje to chodzenie bez zmęczenia przez cały dzień pracy.
Dzięki odpornej na przebicie technologii XP®, ATLAS® oferuje innowacyjny system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe. Do tego celu wykorzystywany jest zaawansowany technologicznie materiał tekstylny zawierający włókna aramidowe. Zwiększone bezpieczeństwo nie odbywa się kosztem komfortu noszenia, ponieważ tekstylia nie zawierają metali, są niezwykle lekkie i wspierają naturalną skrętność stopy.
Anatomicznie ukształtowana stalowa osłona palców chroni stopę w obszarze palców przed uderzeniem o sile co najmniej 200 dżuli i naprężeniem ściskającym o wartości co najmniej 15 kN, zgodnie z normą EN ISO 20345:2012.
Szczególnie w codziennym życiu zawodowym, przy dużym obciążeniu fizycznym, właściwości regulujące temperaturę są nie tylko wymagane, ale i oczekiwane. Funkcjonalna podszewka Aktiv-X oznacza najwyższą jakość, innowacyjną technologię i oferuje użytkownikowi trwałą, aktywną regulację wilgoci. Funkcjonalna wyściółka Aktiv-X reguluje wilgoć i sprawia, że buty szybko ponownie wysychają. Nie plami, jest przyjazny dla skóry i odporny na ścieranie.
Pracuj zdrowiej dzięki odpowiedniej amortyzacji. Nowy system amortyzacji 3D firmy ATLAS® sprawia, że chodzenie jest odczuwalnie delikatne i nie powoduje zmęczenia. Podstawę tego wyjątkowego komfortu chodzenia tworzą trzy podstawowe komponenty: Odciążenie ciśnieniowe. Amortyzacja. Dynamika. Zapewnia to doskonałe współdziałanie łagodzącej nacisk wkładki oraz lekkiej i responsywnej technologii podeszwy MPU.
ATLAS oferuje modele z serii Ergo-Med do pielęgnacji ortopedycznej z regulacją obuwia. Artykuły oznaczone "blueline" nadają się również do certyfikowanych modyfikacji ortopedycznych zgodnie z rozporządzeniem DGUV 112-191.
ATLAS® łączy w sobie najnowsze technologie i anatomiczne potrzeby każdego użytkownika. Nowy INNOFLEX SYSTEM® jest holistyczną koncepcją podeszwy do biegania i wspiera biegacza w każdej fazie ruchu. Od pierwszego do ostatniego kontaktu z podłożem kompleks podeszwowy jest stale prowadzony przez tę samą, naturalną linię sił - INNOFLEX LINE. Optymalnie prowadzi siły od pięty do palców i w ten sposób wspiera naturalną linię progresji siły. Specjalne obszary, takie jak CLOUDZONE w pięcie, odpowiadają za odpowiednie pochłanianie energii, czyli amortyzację. Wielkoformatowe powierzchnie bieżnika, wyposażone w szczególnie absorbujący energię materiał MPU®, pochłaniają energię i w ukierunkowany sposób oddają ją do procesu ruchu. Gwarantuje to chodzenie bez zmęczenia przez cały dzień pracy.
Dzięki odpornej na przebicie technologii XP®, ATLAS® oferuje innowacyjny system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe. Do tego celu wykorzystywany jest zaawansowany technologicznie materiał tekstylny zawierający włókna aramidowe. Zwiększone bezpieczeństwo nie odbywa się kosztem komfortu noszenia, ponieważ tekstylia nie zawierają metali, są niezwykle lekkie i wspierają naturalną skrętność stopy.
Anatomicznie ukształtowana stalowa osłona palców chroni stopę w obszarze palców przed uderzeniem o sile co najmniej 200 dżuli i naprężeniem ściskającym o wartości co najmniej 15 kN, zgodnie z normą EN ISO 20345:2012.
Szczególnie w codziennym życiu zawodowym, przy dużym obciążeniu fizycznym, właściwości regulujące temperaturę są nie tylko wymagane, ale i oczekiwane. Funkcjonalna podszewka Aktiv-X oznacza najwyższą jakość, innowacyjną technologię i oferuje użytkownikowi trwałą, aktywną regulację wilgoci. Funkcjonalna wyściółka Aktiv-X reguluje wilgoć i sprawia, że buty szybko ponownie wysychają. Nie plami, jest przyjazny dla skóry i odporny na ścieranie.
Pracuj zdrowiej dzięki odpowiedniej amortyzacji. Nowy system amortyzacji 3D firmy ATLAS® sprawia, że chodzenie jest odczuwalnie delikatne i nie powoduje zmęczenia. Podstawę tego wyjątkowego komfortu chodzenia tworzą trzy podstawowe komponenty: Odciążenie ciśnieniowe. Amortyzacja. Dynamika. Zapewnia to doskonałe współdziałanie łagodzącej nacisk wkładki oraz lekkiej i responsywnej technologii podeszwy MPU.
ATLAS oferuje modele z serii Ergo-Med do pielęgnacji ortopedycznej z regulacją obuwia. Artykuły oznaczone "blueline" nadają się również do certyfikowanych modyfikacji ortopedycznych zgodnie z rozporządzeniem DGUV 112-191.
| Numer artykułu. | WL56430 |
| Model | ERGO-MED 465 2.0 XP, W10 |
| Linia modelowa | ERGO-MED 465 2.0 XP |
| Producent | ATLAS |
| Numer artykułu producenta. | 86900-45 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Czapka ochronna | tak |
| Rodzaj butów | Półbut |
| Klasa bezpieczeństwa | S3 |
| Podeszwa buta | System MPU INNOFLEX |
| Odporność na poślizg | SRC |
| Odporność na penetrację | XP odporność na penetrację bez metalu |
| Szerokość buta | W10 (Szerokość standardowa) |
| Cechy (buty) | • Wodoodporna gładka skóra • System MPU INNOFLEX • XP odporność na penetrację bez metalu • stalowa czapka • active-X funkcjonalna podszewka • System amortyzacji 3D • odpowiednie na wkładki i do produkcji kształtek ortopedycznych (podwyższenia podeszwy i pięty) zgodnie z DGUV 112-191 |
| Materiał (buty) | wodoszczelna, gładka skóra |
| Rozmiar buta UE | 45 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Kategoria ryzyka (przepisy dotyczące środków ochrony indywidualnej) | Kategoria |
| Dane producenta GPSR | ATLAS-Schuhfabrik GmbH & Co.KG Frische Luft 159 DE-44319 Dortmund www.atlasschuhe.de |