But ochronny GTX 745 GORE-TEX, S3, gładka skóra, unisex, czarny, rozmiar 45
ATLAS® wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości skóry bydlęce. Niezwykle staranna selekcja zapewnia, że używana jest tylko nieskazitelna, wysokiej jakości i miękka skóra. Gładka skóra ATLAS Waterproof musi sprostać specjalnym wyzwaniom przez cały dzień pracy. Pełnoziarnista skóra bydlęca o grubości ok. 2 mm charakteryzuje się przede wszystkim trwałą wodoodpornością, dzięki czemu zapewnia suchość stóp przez wiele godzin. Jest również wyjątkowo oddychająca, trwała i zachowuje swój kształt.
FUNKCJONALNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU Mokre i nierówne podłoże, różnorodne profile terenu i niekorzystne warunki pogodowe. Odpowiednia podeszwa zewnętrzna jest szczególnie ważna w środowiskach pracy na zewnątrz. Dzięki technologii podeszwy zewnętrznej ATLAS® jesteś idealnie wyposażony. Poszczególne bloki bieżnika oferują maksymalną elastyczność dla optymalnego kontaktu z podłożem i gwarantują maksymalną przyczepność. Gruboziarnisty profil o głębokości 4,5 mm znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się na mokrych lub śliskich powierzchniach. Dzięki tej podeszwie jesteś optymalnie wyposażony do użytku na zewnątrz - od placów budowy po tereny zielone.
Dzięki odpornej na przebicie technologii XP®, ATLAS® oferuje innowacyjny system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe. W tym celu zastosowano zaawansowany technologicznie materiał tekstylny zawierający między innymi włókna aramidowe. Oznacza to, że zwiększone bezpieczeństwo nie odbywa się kosztem komfortu noszenia, ponieważ tkanina nie zawiera metalu, jest niezwykle lekka i wspiera naturalne skręcanie stopy.
Anatomicznie uformowany stalowy podnosek chroni stopę w obszarze palców przed uderzeniami o sile co najmniej 200 dżuli i obciążeniem ściskającym co najmniej 15 kN, zgodnie z normą EN ISO 20345:2012.
Nakładka zapewnia specjalną ochronę przed ścieraniem w obszarze palców, chroni skórę wierzchnią w tym obszarze przed przedwczesnym zużyciem i zauważalnie wydłuża żywotność obuwia ochronnego.
Funkcjonalna podszewka GORE-TEX zapewnia najlepszą wydajność w warunkach wietrznych i pogodowych. Niezawodna wodoodporność zapobiega przenikaniu wilgoci. Wysoki komfort wewnątrz, doskonała ochrona na zewnątrz, przez cały rok. Membrana GORE-TEX umożliwia odprowadzanie ciepła i wilgoci ze stóp na zewnątrz, zapewniając przyjemną temperaturę stóp nawet w upalne dni.
Zdrowsza praca dzięki odpowiedniej amortyzacji. Nowy system amortyzacji 3D firmy ATLAS® umożliwia zauważalnie delikatne i niemęczące chodzenie. Trzy podstawowe komponenty stanowią podstawę tego wyjątkowego komfortu chodzenia: Odciążenie. Amortyzacja. Dynamika. Zapewnia to doskonałe współdziałanie odciążającej wkładki oraz lekkiej i responsywnej technologii podeszwy MPU.
ATLAS® oferuje szeroką gamę różnych wkładek do pielęgnacji wkładek ortopedycznych. Artykuły oznaczone tutaj są odpowiednie dla wkładek ortopedycznych zgodnie z zasadą DGUV 112-191. Decydujące znaczenie ma oznakowanie na bucie.
FUNKCJONALNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU Mokre i nierówne podłoże, różnorodne profile terenu i niekorzystne warunki pogodowe. Odpowiednia podeszwa zewnętrzna jest szczególnie ważna w środowiskach pracy na zewnątrz. Dzięki technologii podeszwy zewnętrznej ATLAS® jesteś idealnie wyposażony. Poszczególne bloki bieżnika oferują maksymalną elastyczność dla optymalnego kontaktu z podłożem i gwarantują maksymalną przyczepność. Gruboziarnisty profil o głębokości 4,5 mm znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się na mokrych lub śliskich powierzchniach. Dzięki tej podeszwie jesteś optymalnie wyposażony do użytku na zewnątrz - od placów budowy po tereny zielone.
Dzięki odpornej na przebicie technologii XP®, ATLAS® oferuje innowacyjny system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe. W tym celu zastosowano zaawansowany technologicznie materiał tekstylny zawierający między innymi włókna aramidowe. Oznacza to, że zwiększone bezpieczeństwo nie odbywa się kosztem komfortu noszenia, ponieważ tkanina nie zawiera metalu, jest niezwykle lekka i wspiera naturalne skręcanie stopy.
Anatomicznie uformowany stalowy podnosek chroni stopę w obszarze palców przed uderzeniami o sile co najmniej 200 dżuli i obciążeniem ściskającym co najmniej 15 kN, zgodnie z normą EN ISO 20345:2012.
Nakładka zapewnia specjalną ochronę przed ścieraniem w obszarze palców, chroni skórę wierzchnią w tym obszarze przed przedwczesnym zużyciem i zauważalnie wydłuża żywotność obuwia ochronnego.
Funkcjonalna podszewka GORE-TEX zapewnia najlepszą wydajność w warunkach wietrznych i pogodowych. Niezawodna wodoodporność zapobiega przenikaniu wilgoci. Wysoki komfort wewnątrz, doskonała ochrona na zewnątrz, przez cały rok. Membrana GORE-TEX umożliwia odprowadzanie ciepła i wilgoci ze stóp na zewnątrz, zapewniając przyjemną temperaturę stóp nawet w upalne dni.
Zdrowsza praca dzięki odpowiedniej amortyzacji. Nowy system amortyzacji 3D firmy ATLAS® umożliwia zauważalnie delikatne i niemęczące chodzenie. Trzy podstawowe komponenty stanowią podstawę tego wyjątkowego komfortu chodzenia: Odciążenie. Amortyzacja. Dynamika. Zapewnia to doskonałe współdziałanie odciążającej wkładki oraz lekkiej i responsywnej technologii podeszwy MPU.
ATLAS® oferuje szeroką gamę różnych wkładek do pielęgnacji wkładek ortopedycznych. Artykuły oznaczone tutaj są odpowiednie dla wkładek ortopedycznych zgodnie z zasadą DGUV 112-191. Decydujące znaczenie ma oznakowanie na bucie.
| Numer artykułu. | WL57627 |
| Model | GTX 745 GORE-TEX |
| Linia modelowa | GTX 745 GORE-TEX |
| Producent | ATLAS |
| Numer artykułu producenta. | 82100-45 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Czapka ochronna | tak |
| Rodzaj butów | Buty ochronne |
| Klasa bezpieczeństwa | S3 |
| Podeszwa buta | Technologia podeszwy zewnętrznej |
| Odporność na poślizg | SRC |
| Odporność na penetrację | XP odporność na penetrację bez metalu |
| Szerokość buta | W10 (Szerokość standardowa) |
| Cechy (buty) | • Wodoodporna gładka skóra • Technologia podeszwy zewnętrznej • XP odporność na penetrację bez metalu • Stalowy toecap • Overcap • Funkcjonalna podszewka Gore-Tex • System amortyzacji 3D • nadaje się do wkładek-DGUV 112-191 |
| Materiał (buty) | wodoszczelna, gładka skóra |
| Rozmiar buta UE | 45 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Kategoria ryzyka (przepisy dotyczące środków ochrony indywidualnej) | Kategoria |
| Dane producenta GPSR | ATLAS-Schuhfabrik GmbH & Co.KG Frische Luft 159 DE-44319 Dortmund www.atlasschuhe.de |