Szczypce do ściągania izolacji, chromowane, izolowane, 160 mm
Szczypce do cięcia bocznego z długą krawędzią tnącą. Wysoka wydajność cięcia dzięki zastosowaniu przegubu elektrycznego. Precyzyjne otwory do ściągania izolacji dla przewodów 1,5 i 2,5 mm². Wygodne cięcie przewodów NYM do 5 x 2,5 mm². Długie końcówki do precyzyjnego cięcia nawet w ciasnych miejscach. Precyzyjne krawędzie tnące hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC. - Wartości cięcia średnio twardego drutu (średnica): Ø 1,5mm - Wartości cięcia drut miękki (średnica): Ø 2,5 mm - Wartości ściągania izolacji w milimetrach kwadratowych: 1,5 / 2,5 mm² - AWG: 15 / 13 - Testowane w VDE: Tak
• Precyzyjne otwory do zdejmowania izolacji dla przewodów 1,5 i 2,5 mm²
• Wygodne cięcie kabli NYM do 5 x 2,5 mm²
• Długie końcówki do precyzyjnego cięcia nawet w ciasnych miejscach
• Precyzyjne krawędzie tnące hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC
• Precyzyjne otwory do zdejmowania izolacji dla przewodów 1,5 i 2,5 mm²
• Wygodne cięcie kabli NYM do 5 x 2,5 mm²
• Długie końcówki do precyzyjnego cięcia nawet w ciasnych miejscach
• Precyzyjne krawędzie tnące hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC
| Numer artykułu. | WL61364 |
| Model | 14 26 160 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 14 26 160 |
| Długość | 175 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Długość z opakowaniem | 177 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 61 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 30 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,315 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 216 g |
| Powierzchnia | chromowany |
| VDE | tak |
| Zgodny z ESD | nie |
| AWG | 15 - 13 |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Opis Głowa | chromowany |
| Uchwyt (wyrażenie) | VDE | izolowane tuleje wielokomponentowe, sprawdzone przez VDE |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 1,5 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 2,5 mm |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce tnące boczne do ściągania izolacji |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |