Szczypce okrągłe, czarne atramentowane, 160 mm
Do zaginania oczek z drutu. Okrągłe, krótkie szczęki, drobno zmielone. Gładkie końcówki. - grubość szczęki (w miejscu łączenia) (T1): 9,5mm - grubość końcówki (D1): 3,0mm - długość szczęki (L3): 30,0mm - szerokość główki (W3): 18mm
• Do zaginania oczek z drutu
• Okrągłe, krótkie szczęki, drobno zmielone
• Gładkie wskazówki
• Do zaginania oczek z drutu
• Okrągłe, krótkie szczęki, drobno zmielone
• Gładkie wskazówki
| Numer artykułu. | WL61394 |
| Model | 22 02 160 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 22 02 160 |
| Długość | 170 mm |
| Szerokość | 57 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Długość z opakowaniem | 230 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 83 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 48 mm |
| Objętość z opakowaniem | 1,266 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 5745 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 170 g |
| Powierzchnia | czarny atramentowany |
| VDE | nie |
| Grubość szczęki | 9,5 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Kształt szczęki | okrągły |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Opis Głowa | polerowana |
| Uchwyt (wyrażenie) | z uchwytami wielokomponentowymi |
| Długość szczęk | 30 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce z okrągłym nosem |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |