Szczypce do pomp wodnych Cobra® high-tech, szare atramentowane, szerokość w poprzek 46 mm, 250 mm
KNIPEX Cobra®: regulacja za pomocą jednego przycisku bezpośrednio na obrabianym przedmiocie. Precyzyjna regulacja dla optymalnego dopasowania do różnych wielkości detali i przyjaznej dla dłoni pozycji uchwytu. Samozaciskowe na rurach i nakrętkach: brak poślizgu na obrabianym przedmiocie, praca oszczędzająca wysiłek. Powierzchnie chwytające ze specjalnie utwardzonymi zębami, twardość zębów ok. 61 HRC: trwale pewne chwytanie dzięki wysokiej odporności na zużycie. Połączenie przelotowe: wysoka stabilność dzięki podwójnemu prowadzeniu. Pewne zablokowanie sworznia zawiasu: brak możliwości niezamierzonego przestawienia. Ochrona przed przygnieceniem zapobiega urazom spowodowanym zgnieceniem. Z wąskimi wieloskładnikowymi rękawami bez kołnierza dla lepszej obsługi i łatwiejszego transportu. - Pozycje regulacyjne: 25 - pojemność dla nakrętek, szerokość w poprzek mieszkania (in): Ø 2 in - Pojemność dla nakrętek, szerokość w poprzek mieszkania (mm): 46mm - Pojemność dla rur (średnica): Ø 50mm
• Regulacja za pomocą jednego przycisku bezpośrednio na obrabianym przedmiocie
• Precyzyjna regulacja dla optymalnego dopasowania do różnych rozmiarów detali i przyjaznej dla dłoni pozycji uchwytu
• Samozaciskowe na rurach i nakrętkach: brak poślizgu na obrabianym przedmiocie, praca bez wysiłku
• Powierzchnie chwytne ze specjalnie utwardzonymi zębami, twardość zębów ok. 61 HRC: trwale pewne trzymanie dzięki wysokiej odporności na zużycie
• Przegub przelotowy: wysoka stabilność dzięki podwójnemu prowadzeniu
• Pewne osadzenie sworznia przegubu: brak możliwości niezamierzonego przestawienia.
• Zabezpieczenie przed przygnieceniem zapobiega urazom spowodowanym zgnieceniem
• Regulacja za pomocą jednego przycisku bezpośrednio na obrabianym przedmiocie
• Precyzyjna regulacja dla optymalnego dopasowania do różnych rozmiarów detali i przyjaznej dla dłoni pozycji uchwytu
• Samozaciskowe na rurach i nakrętkach: brak poślizgu na obrabianym przedmiocie, praca bez wysiłku
• Powierzchnie chwytne ze specjalnie utwardzonymi zębami, twardość zębów ok. 61 HRC: trwale pewne trzymanie dzięki wysokiej odporności na zużycie
• Przegub przelotowy: wysoka stabilność dzięki podwójnemu prowadzeniu
• Pewne osadzenie sworznia przegubu: brak możliwości niezamierzonego przestawienia.
• Zabezpieczenie przed przygnieceniem zapobiega urazom spowodowanym zgnieceniem
| Numer artykułu. | WL61791 |
| Model | 87 02 250 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 87 02 250 |
| Długość | 250 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Długość z opakowaniem | 295 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 96 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 53 mm |
| Objętość z opakowaniem | 1,501 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 8976 |
| Seria produktów | Cobra® |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 366 g |
| Powierzchnia | Szary atramentowy |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Mocowanie zabezpieczające przed upadkiem | nein |
| Długość narzędzia | 250 mm |
| Opis Głowa | polerowana |
| Uchwyt (wyrażenie) | z wąskimi uchwytami wielokomponentowymi |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce do pomp wodnych |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |