Dziurkacz do płytek (szczypce do dziobów papug), czarny atramentowy, 200 mm
Otwory w płytkach można poszerzać i kształtować krawędzie poprzez ich wybijanie.
• Otwory w płytkach można powiększać i tworzyć krawędzie poprzez ich wybijanie.
• Otwory w płytkach można powiększać i tworzyć krawędzie poprzez ich wybijanie.
| Numer artykułu. | WL61856 |
| Model | 91 00 200 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 91 00 200 |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 34 mm |
| Wysokość | 9 mm |
| Długość z opakowaniem | 206 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 86 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 37 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,67 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 169 g |
| Powierzchnia | czarny atramentowany |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 200 mm |
| Opis Głowa | polerowana |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce perforowane |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |