Pęseta precyzyjna kształt igły, 135 mm
Do najdrobniejszych prac montażowych. Bardzo cienkie końcówki. Gładkie powierzchnie chwytne. Nierdzewne, antymagnetyczne. Bezodblaskowe, matowe wykończenie. Amerykański kształt, stabilny. prosty kształt. nierdzewny, antymagnetyczny i kwasoodporny.
• Do najdrobniejszych prac montażowych
• Bardzo cienkie końcówki
• Gładkie powierzchnie chwytne
• Nierdzewne, antymagnetyczne
• Matowe wykończenie bez odblasków
• Do najdrobniejszych prac montażowych
• Bardzo cienkie końcówki
• Gładkie powierzchnie chwytne
• Nierdzewne, antymagnetyczne
• Matowe wykończenie bez odblasków
| Numer artykułu. | WL61865 |
| Model | 92 22 13 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 92 22 13 |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 11 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Długość z opakowaniem | 170 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 44 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 20 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 34 g |
| Powierzchnia | nierdzewne, antymagnetyczne, kwasoodporne |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 135 mm |
| Rodzaj pęsety | Pęseta precyzyjna |
| Kształt końcówki (pęseta) | spiczasty |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |