Końcówki kablowe z plastikowym kołnierzem, 12 mm, 10 mm², czerwone, 100 sztuk
Końcówki kablowe z plastikowym kołnierzem, zakres zaciskania 12 mm, kabel 10 mm², czerwone, 100 sztuk, Knipex oferuje wysokiej jakości element łączący, który został specjalnie opracowany do profesjonalnych zastosowań w systemach sterowania i dystrybucji. Dzięki starannemu wykonaniu, tulejki te są idealne zarówno do ręcznych, jak i zautomatyzowanych procesów zaciskania. Niezbędny element do profesjonalnego montażu kabli, na którym specjaliści od elektroniki mogą zawsze polegać.
| Numer artykułu. | WL62117 |
| Model | 97 99 337 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 97 99 337 |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość z opakowaniem | 120 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 175 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 20 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,42 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 100 sztuka |
| Kolor | czerwony |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN 46228-4 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 49 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Przekrój kabla | 10 mm² |
| Obszar zaciskania | 12 mm |
| AWG | 7 |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |