Klucz płaski, chromowany, pozycja szczęk 15°, szerokość w poprzek 15 mm, 145 mm
Pozycja szczęk 15°. Narzędzie podstawowe chromowane. - Szerokość w poprzek mieszkania: 15mm - Długość l max: 145mm - Grubość głowicy a max: 7mm - Szerokość głowicy b max: 37mm
• Pozycja ust 15°.
• Narzędzie podstawowe chromowane
• Pozycja ust 15°.
• Narzędzie podstawowe chromowane
| Numer artykułu. | WL62167 |
| Model | 98 00 15 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 98 00 15 |
| Długość | 150 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 170 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 84 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 32 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,441 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN 60900 | IEC 60900 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 80 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 145 mm |
| Rozmiar klucza | 15 mm |
| Rozmiar klucza | 15 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |