Światło pierścieniowe segmentu LED, czerwone (620 nm), średnica mocowania maks. 81 mm
• Segmentowa lampa pierścieniowa RL5-81-S40 R
• czerwony (620 nm)
• Średnica mocowania maks. 81 mm
• czerwony (620 nm)
• Średnica mocowania maks. 81 mm
| Numer artykułu. | WL62566 |
| Producent | STARLIGHT |
| Numer artykułu producenta. | 100-011974 |
| Wysokość | 25,5 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | anodowane aluminium |
| W zestawie bateria | nie |
| Źródło światła | LED |
| Średnica wewnętrzna | 81 mm |
| Średnica zewnętrzna | 110 mm |
| (Optymalna) odległość robocza | 75 mm |
| Liczba diod LED | 56 |
| Odległość robocza | 50mm - 140mm |
| Gwint wewnętrzny | M82 x 0,75 |
| Długość kabla zasilającego | 0,85 m |
| Kolor światła | czerwony |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Pobór mocy | 8 W |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |