Clog white/red with print - 45, 7313 Buty robocze Dynamic damskie / męskie, OB
• Buty robocze Dynamiczne
• EN ISO 20347:2012
• Składany, regulowany pasek na piętę
• Wymienna wkładka Active Comfort (art. 352610)
• Antystatyczny
• ORTHOstat jedyny możliwy
• Podeszwa zewnętrzna Dynamic B w kolorze czerwonym
• SRC
• Podeszwa zewnętrzna z TPU odporna na poślizg
• Gładka skóra
• Regulowany pasek na piętę
• EN ISO 20347:2012
• Składany, regulowany pasek na piętę
• Wymienna wkładka Active Comfort (art. 352610)
• Antystatyczny
• ORTHOstat jedyny możliwy
• Podeszwa zewnętrzna Dynamic B w kolorze czerwonym
• SRC
• Podeszwa zewnętrzna z TPU odporna na poślizg
• Gładka skóra
• Regulowany pasek na piętę
| Numer artykułu. | WL65342 |
| Model | 7313 |
| Producent | ABEBA |
| Numer artykułu producenta. | 7313-45 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Kolor | biały |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 1,18 kg |
| Płeć | unisex |
| Czapka ochronna | nie |
| Rodzaj butów | Chodaki |
| Klasa bezpieczeństwa | OB |
| Szerokość buta | W10 (Szerokość standardowa) |
| Rozmiar buta UE | 45 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ABEBA Spezialschuh-Ausstatter GmbH Schlackenbergstraße 5 DE-66386 St. Ingbert www.abeba.com |