WT-5412 Taśma antypoślizgowa żółta gruba 100mmx18m
• WT-5412 Taśma antypoślizgowa żółta gruba
• 100mm x 18m
• 100mm x 18m
| Numer artykułu. | WL71562 |
| Producent | 1ATapes |
| Numer artykułu producenta. | 5412.04.0100 SM |
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 18 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 rolki |
| Jednostka treści | 1 Rolki |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 5412 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |