Grot sześciokątny wymienny do wkrętaka dynamometrycznego z uchwytem kluczowym 4,0 mm (38805)
Zastosowanie: Do kontrolowanego wkręcania przy określonym momencie obrotowym.
Extra: Bardzo wąska średnica grotu do trudno dostępnych śrub.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 4 mm
• Wartość momentu obrotowego maks. (Nm): 8 Nm
• Średnica ostrza sześciokątnego (mm): 4 mm
• Długość całkowita (mm): 75 mm
• Długość widocznego ostrza: 20 mm
• z baterią: Nie
Extra: Bardzo wąska średnica grotu do trudno dostępnych śrub.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 4 mm
• Wartość momentu obrotowego maks. (Nm): 8 Nm
• Średnica ostrza sześciokątnego (mm): 4 mm
• Długość całkowita (mm): 75 mm
• Długość widocznego ostrza: 20 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL71970 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 283693040 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 38805 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 283693 |
| Producent masy brutto | 8,8 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Gniazdo sześciokątne | 4 mm |
| Moment obrotowy (maks.) | 8 Nm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |