Pica BIG DRY Refill Set FOR ALL Red/Graphite/White, opakowanie SB.
Wkłady Pica BIG Dry
• Opakowanie typu blister
• Uniwersalny - do prawie wszystkich materiałów, zarówno suchych jak i mokrych, gładkich i szorstkich, zakurzonych i zaolejonych, jasnych i ciemnych
• Z gładkich powierzchni można zetrzeć wilgotną szmatką
• Znakowanie nie prześwituje przy malowaniu farbą emulsyjną
• Prostokątne przewody o przekroju 2x5mm, długość 150mm
• 4 grafitowe, czerwone i białe przewody, każdy w solidnym etui
• Opakowanie typu blister
• Uniwersalny - do prawie wszystkich materiałów, zarówno suchych jak i mokrych, gładkich i szorstkich, zakurzonych i zaolejonych, jasnych i ciemnych
• Z gładkich powierzchni można zetrzeć wilgotną szmatką
• Znakowanie nie prześwituje przy malowaniu farbą emulsyjną
• Prostokątne przewody o przekroju 2x5mm, długość 150mm
• 4 grafitowe, czerwone i białe przewody, każdy w solidnym etui
| Numer artykułu. | WL73300 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Linia modelowa | Pica BIG DRY |
| Producent | PICA |
| Numer artykułu producenta. | 6045/SB |
| Długość | 235 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor czcionki | wielokolorowy |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| W zestawie bateria | nie |
| Opakowanie typu blister | tak |
| Dane producenta GPSR | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |