Pica BIG DRY zestaw uzupełniający "SUMMER HEAT", opakowanie SB
Wkłady Pica BIG-DRY
• LETNIE CIEPŁO
• Letnie wodoodporne smycze
• Opakowanie typu blister
• Stabilny do 70°C
• dla większości powierzchni
• nie dla gładkich jak szkło, błyszczących powierzchni
• wskazówki już zaostrzone
• 4 grafitowe, czerwone i żółte przewody, każdy w stabilnym etui
• LETNIE CIEPŁO
• Letnie wodoodporne smycze
• Opakowanie typu blister
• Stabilny do 70°C
• dla większości powierzchni
• nie dla gładkich jak szkło, błyszczących powierzchni
• wskazówki już zaostrzone
• 4 grafitowe, czerwone i żółte przewody, każdy w stabilnym etui
| Numer artykułu. | WL73308 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Linia modelowa | Pica BIG DRY |
| Producent | PICA |
| Numer artykułu producenta. | 6070/SB |
| Długość | 235 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor czcionki | wielokolorowy |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Kolor | wielokolorowy |
| W zestawie bateria | nie |
| Opakowanie typu blister | tak |
| Dane producenta GPSR | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |