Obszar załadunku wózka stołowego 1200 x 800 mm
• Obsługa paczek: zdemontowane
• Całkowity udźwig (kg): 600
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1200
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 800
• Wysokość półek (mm): 270, 900
• Całkowita długość (mm): 1397
• Szerokość całkowita (mm): 809
• Wysokość całkowita (mm): 900
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 200 x 40
• Całkowity udźwig (kg): 600
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1200
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 800
• Wysokość półek (mm): 270, 900
• Całkowita długość (mm): 1397
• Szerokość całkowita (mm): 809
• Wysokość całkowita (mm): 900
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 200 x 40
| Numer artykułu. | WL79760 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 24031403 |
| Długość | 1397 mm |
| Szerokość | 809 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 600 kg |
| Opony | TPE |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |