Obszar załadunku wózka stołowego 1000 x 600 mm
• Obsługa paczek: zdemontowane
• Całkowity udźwig (kg): 300
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1000
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 600
• Wysokość półek (mm): 200, 820
• Długość całkowita (mm): 1135
• Szerokość całkowita (mm): 611
• Wysokość całkowita (mm): 1040
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 125 x 32
• Całkowity udźwig (kg): 300
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1000
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 600
• Wysokość półek (mm): 200, 820
• Długość całkowita (mm): 1135
• Szerokość całkowita (mm): 611
• Wysokość całkowita (mm): 1040
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 125 x 32
| Numer artykułu. | WL79911 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 3742 |
| Długość | 1135 mm |
| Szerokość | 745 mm |
| Wysokość | 1040 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 300 kg |
| Opony | TPE |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |