Szczypce do przewodów pokryte tworzywem sztucznym, atramentowane na czarno, 160 mm (SB-card/blister)
| Numer artykułu. | WL80615 |
| Model | 13 01 160 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 13 01 160 SB |
| Długość | 195 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Długość z opakowaniem | 254 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 86 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 134 g |
| VDE | nie |
| Aspekt | krawędź tnąca z fasetą |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | nie |
| Kształt szczęki | płaski |
| Wartość odbarczenia w mm² | 0,5 – 2,5 mm² |
| Długość narzędzia | 160 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Plastikowa osłona |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce kablowe |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |