Szczypce-klucz Szczypce i klucz w jednym narzędziu, izolowane, z tulejkami wielokomponentowymi, z atestem VDE, chromowane, 250 mm (karta SB/blister)
Gładkie szczęki do delikatnego montażu elementów wykończonych powierzchniowo - działa bezpośrednio na chromowanych elementach! Praktyczna skala nastawcza: Laserowa skala (metryczna i calowa) umożliwia wcześniejsze ustawienie szerokości klucza. Doskonały również do chwytania, przytrzymywania, dociskania i gięcia obrabianych elementów. Brak uszkodzeń krawędzi na wrażliwych powierzchniach dzięki bezluzowemu stykowi na całej powierzchni. Brak niezamierzonej regulacji szczęk chwytających i brak poślizgu złącza. Bezstopniowe chwytanie wszystkich rozmiarów kluczy do określonej pojemności za pomocą równolegle prowadzonych szczęk. Skok między szczękami chwytającymi umożliwia szybkie dokręcanie i odkręcanie połączeń śrubowych zgodnie z zasadą zapadkową. Duża siła chwytu dzięki 10-krotnemu wzmocnieniu siły dłoni. Karta SB/blister.
| Numer artykułu. | WL80866 |
| Model | 86 06 250 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 86 06 250 SB |
| Długość | 333 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Długość z opakowaniem | 369 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 165 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 93 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 60900 |
| Masa netto (producent) | 563 g |
| Grubość końcówki | 8 mm |
| VDE | tak |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | tak |
| Długość narzędzia | 250 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Tuleje wieloskładnikowe |
| Pojemność | Nakrętki Szerokość w poprzek płaskich powierzchni (cale): 2 cale |
| Rodzaj szczypiec | szczypce klucz płaski |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |